• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sümer Alüminyum

Adres :

Lale Caddesi No: 19 Akçay Edremit Balıkesir Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fahrettin Sümer - Turgay Sümer

E-Posta Adresi :

turgay.sumer@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 373 53 73

Whatsapp 2:

0 (536) 373 53 73

Geçmişte evlerimizde, işyerlerimizde güvenlik amaçlı kullanılan ürünler demirden imal edilmekteydi. Ancak demir hem daha maliyetli, hem daha ağır olması nedeni ile kullanışlılık durumu biraz dezavantaj yaratmaktaydı. Günümüzde geliştirilen yeni teknolojiler ile bu demir araçların yerini alüminyum malzemeden imal edilen ürünler aldı. Alüminyum hem daha hafif, he daha ucuz olması nedeni ile toplum tarafından hızlıca tercih edilmeye başlandı. Sümer Alüminyum olarak bizlerde bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz.

Sümer Alüminyum Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde Balıkesir metal dekorasyon sektöründe toplum tarafından tercih edilen bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli noktanın korunması ve daha da yükseltilmesi için gerekli çalışmalar yapılmakta ve kurum bünyemiz geliştirilmektedir.

İşletmemizde alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş çalışanlarımız ile hizmet sunmaktayız. Üretimimizde kaliteli hammaddeler kullanmakta bu sayede uzun ömürlü, sağlam bir işçilik ile müşteri memnuniyetimizi yükseltmekteyiz. İşletmemizde işyeri otomatik kepenk sistemleri, alüminyum tente üretimi, alüminyum balkon korkulukları gibi birçok ürünün imalatı yapılmaktadır. Öncelikle keşif gezisi gerçekleştirerek sizlerin istekleri doğrultunda üretim yapılıp en kısa sürede monte işlemi gerçekleştirilerek ihtiyacınız giderilir.

Eğer sizlerin de evlerinde, işyerlerinde alüminyum malzemelerden üretilen koruluk, tente, kepenk ihtiyacı var ise Sümer Alüminyum iletişim adreslerinden bizlerle iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR