• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sundura Pide Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrfan Ustabaş

En lezzetli lahmacun ve pide çeşitlerini sizler için hazırlayan işletmemiz bunları kaliteli servis hizmetleri ile sizlere sunmaktadır. Deneyimli ve konusunda uzman olan ustalarımızın hünerli elleri ile hazırladığı lahmacun ve pide çeşitlerimiz bol malzemeli olarak sizlere sunulmaktadır. Sizlerin damak tadına uygun ve sağlıklı doğal malzemelerin kullanıldığı ürünlerimiz güvenle tüketebileceğiniz şekilde hazırlanmaktadır.

Sizlerin bu güzel lezzetleri tatmanız için konforlu ve şık bir şekilde dekore edilen salonumuzda sizlere hizmet sunmaktayız. Sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirebileceğiniz restoranımızda profesyonel çalışanlarımız ile kaliteli servis hizmetini sizlere sunmaktayız. Bunun yanında siparişlerinizi kısa sürede sizlere ulaştıracak motorlu servisimizde hizmetinizdedir. Her zaman sizlerin memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

Artvin restoran alanında sizlere en başarılı hizmeti sunan işletmemiz en lezzetli pide çeşitlerini sizler için hazırlamaktadır. Çok sevilen pide çeşitlerini en kaliteli ve doğal malzemeler ile hazırlayarak sizlere servis etmekteyiz. Tamamen hijyen şartlarına uygun olarak çalışmakta olan mutfağımızda deneyimli ustalarımız sizler için en güzel lezzetleri hazırlamaktadır.

Yıllardır hizmet sunduğumuz bu sektörde sizlerin ilgisi ve övgüsü ile çalışmalarımızı daha da geliştirerek sizlere hizmet sunmaktayız. Sizlerin memnuniyetini kazanan ve bunu sürekli hale getirmek için hizmetlerini düzenleyen restoranımız sizlerin damak tadına en uygun lezzetleri hazırlamaktadır. Oldukça hızlı ve başarılı servis hizmetimiz ile de sizlere bu güzel lezzetleri sunmaktayız. Alanında yıllardır başarılı şekilde hizmet sunan restoranımız bu hizmetleri geliştirerek sizlere sunmaya devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR