• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sürmeli Teknik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Yıldız

reklam logosu
İGDAŞ Ve İSKİ yetkili teknisyen;
Su,Doğalgaz,Kalorifer tesisat ve tamiri yapılmaktadır.
Ayrıca Verdiğimiz Hizmetler;
Alurad Petek siparişi alınır,Her marka kombi montajı yapılır,Geberit montajı yapılır,Otomatik sulama sistemleri kurulur,Hidrofor montajı yapılır,Radyatör temizliği yapılır...

Su tesisatı yapımı tecrübe ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu iş için dairenin su saatinden itibaren değişiklik yapmak daha doğrudur. Tuvalet, banyo ve mutfak içinde belirlenen tesisat kullanım yerlerine sıcak ve soğuk su hattı beraber yapılır. Yapılan tesisatların ölçüleri Türkiye standartlarına göre ayarlanır.Su tesisatlarınızda hatalı işçilik veya tesisatınız demir boru ise çürümesinden dolayı sızıntılar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda firmamız her türlü su kaçağını bulup tamir etmektedir.
Evinizde veya işyerinizde yapılacak su tesisat tamir çalışmasında temiz ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Yapılan tamir işlerine de beş yıl garanti vermekteyiz.
Yapılan tamirden dolayı beş yıl içinde ikinci bir rahatsızlık yaşanması durumunda hiçbir ücret talep etmeden sorununuzu gidermekteyiz.
Doğalgaz günümüzde her evin vazgeçilmez bir ihtiyacı olmuştur. Doğalgaz ısınma ve yemek yapmak için kullandığımız yakıttır. Bu yakıtı evlerimize taşıyan sistemlere de doğalgaz tesisatı denir. Doğalgaz; temiz, bakımsız, zehirsiz, zararsız bir yakıttır.
Fakat doğalgaz yakıcı cihazlarda kullanıldığında ortaya metan gazı çıkar. İşte zehirli ve zararlı olan bu metan gazıdır. Metan gazı yakıcı cihazların bacası aracılığıyla dış ortama atılır. Bu nedenle yakıcı cihazların baca bağlantıları dikkatlice yapılmalıdır.
Eğer dikkatlice yapılmazsa bulunduğumuz ortama metan gazı sızabilir. Doğalgazın yanmasıyla ortaya çıkan metan gazı çok çabuk zehirleyici bir maddedir. Günümüzde yaşanan zehirlenme vakaları bu maddeden kaynaklanır.

Doğalgaz kolay patlayabilen bir maddedir. Doğalgaz tesisatının gaz kaçırması halinde hava almayan bir ortamda hava ile birlikte kıvılcım almasa bile patlayabilir. Bu nedenle uzun süre kullanmadığımız evimizin gaz vanalarını kapalı tutmalıyız. İgdaş bu tehlikeli durumdan dolayı evlerimize giren gaz basıncını 21 mbar olarak ayarlamaktadır. Bu basınç bizim nefesimizi içimize çektikten sonra rahatça dışarı vermemiz hızındadır. Bu yavaş hızdan dolayı oluşan bir gaz kaçağında doğalgaz bulunduğu mekana uzun bir sürede dolar. Tabii biz sarımsak kokusu gibi bir koku duyarsak kesinlikle elektrik düğmelerine dokunmamalıyız. İgdaş’a haber vermeliyiz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR