• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sushi Yakudza

Adres :

Kartaltepe Mahallesi Koşuyolu Caddesi Bakırköy Cty Ofis Yerler No 47/1 İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamil Takiyef

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 506 70 11

Whatsapp 2:

0 (531) 377 81 42

İstanbul restaurant alanında göstermiş olduğu kaliteli hizmetler ile sektörde her zaman ön plana çıkmayı başaran firmamız Sushi Yakudza birmilyonnokta.com sitesinde çalışmalarını sürdüren başarılı isimlerden biridir.

Gerekli deneyim ve donanıma sahip çalışanlarımız ile her zaman son derece profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Restaurantımızda keyifli vakit geçirebilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yemeklerimizi her zaman en kaliteli malzemelerden hazırlayarak kısa sürede masanıza getiriyoruz.

Her zaman yeni lezzetler arayarak en güzel haliyle müşterilerimize sunuyoruz. Sektörde meydana gelen yenilikleri takip ederek modern bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimizin almış olduğu hizmet ile ilgili yaptığı yorum ve değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Onlardan almış olduğumuz değerlendirme ve yorumlara göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz.

Restoranımızın temizliğine de çok önem veriyoruz. Her türlü hijyen kuralına eksiksiz bir şekilde uyarak müşterilerimizin hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanmasını sağlıyoruz. Her ihtiyaca ve her bütçeye uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi makul fiyatlar ile sunarak müşterilerimize ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Restoran hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da avantajlı fırsatlarımızdan en iyi şekilde yararlanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Bize istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşım sağlayabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile detaylı bir şekilde vererek elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR