• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Susurluk Oto Kurtarma

Adres :

Balıkesir Susurluk Balıkesir » Susurluk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Barın

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 799 91 75

Whatsapp 2:

0 (543) 799 91 75

Susurluk Oto Kurtarma olarakoto kurtarma,7/24 yol yardım,araç çekici,oto çekici,en yakın çekici,hasarlı araç çekici,yol yadım,oto kurtarıcı,çekici,9 yıldır aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Susurluk Oto Kurtarma sektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Hizmet sunumunda mevcut yerel uygulamalar baz alınmayarak dünya standartlarında bir kalite ile müşteriye ulaşılmaktadır. Firmamızın ulaştığı noktada personelimizin emeği kadar müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın katkısı da önemlidir. Faaliyet alanımızla ilgili olarak etkileşim içinde bulunduğumuz tüm birey ve kurumlardan gelen geri dönüşler dikkatle incelenmekte ve hizmet sunumuna katkısı değerlendirilmektedir. Bu emeklerimiz, çağı yakalama ve geleceğe güvenle bakma vizyonumuzun bir parçasıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR