• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taksitli İkinci El

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Yenal -şevki Yenal

İkinci el alım satım işi yaparak yılların kazandırdığı tecrübe sayesinde Kıbrıs’ta öncü firmalardan biri olmaya devam etmekteyiz. Ürün çeşitliliğinin çok olması ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde vazgeçilmez merkezlerden biri haline gelmekteyiz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olup sizlerin siparişlerine hızlı ve iyi bir şekilde cevap vermekteyiz. İhtiyaçlarınıza en kolay şekilde ulaşabilmeniz için uzun yıllardır çalışmaktayız. Bunun için yenilikleri takip ederek ürünlerimizdeki kaliteyi arttırıyor ve tedarik ettiğimiz ürünlerimize garanti kapsamına alarak satışa sunuyoruz.

Mağazamızda beyaz eşya, televizyon, koltuk takımı, masa, yatak odası takımı vb. ihtiyacınız olan her ürün sizler için sıfır kalitesinde sunmaktayız. Mağazamızdaki ürünleri dikkatle seçip sizler için uygun fiyatlar belirledikten sonra mağazamızda satışa sunmaktayız.

Evinizde, bahçenizde, ofisinizde eksik eşyalarınız var ise sizler için birçok seçenek sunuyor ve uygun fiyatlarla Kıbrıs’ın her yerine ücretsiz nakliye gerçekleştiriyoruz. Nakliye sonrası montaj da Kıbrıs Taksitli İkinci El tarafından sizlere ücretsiz hediyemizdir. Üstelik ürünümüzün montajın sonra 6 ay da garanti vermekteyiz. Kaliteli ve uygun fiyattaki ikinci el ürünleri yeni gibi alıp içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mağazamızdan ürünlerimizi satın alabileceğiniz gibi kullanmadığınız ve fazla olan eşyalarınızı bizlerde aynı şekilde sizden satın alıyoruz. Bize ulaştığınızda gelip ürününüzü inceliyor ve ürününüze fiyat veriyoruz. Böylece sizlerde ihtiyacınız olmayan bir eşyadan kar elde etmiş oluyorsunuz. İhtiyacınız olanı almak veya ihtiyacınız olmayanı güvenle satmak için sizleri mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR