• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Tan Koltuk

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammet Tan

  • firma instagram

Tan Koltuk özel ölçü koltuk, köşe takımı, salon takımı ve özel koltuk tasarımı olarak İstanbul Ümraniye de hizmet vermekteyiz.

Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir. Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin Tan Koltuk firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.

Tan Koltuk bünyesinde çalışan her personelin gerekli eğitimleri almış olması ve vermiş olduğumuz hizmetler de istenilen tüm tecrübeleri göstererek en hızlı ve doğru çözümleri oluşturması amacıyla personel seçimine ekstra özen gösteriyoruz. Oluşturduğumuz hizmet sistemi sayesinde müşterilerimize en hızlı dönüşü sağlayarak tüm acil ve ihtiyaç duyulan hizmetleri sağlıyoruz.Tan Koltukfirmamız kurulduğundan bu yana değişmeyen kalitesi ile mobilya sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir.

Mobilya Sektöründe lider firma olmanın vermiş olduğu sorumlulukla beraber takım ruhu ile çalışmakta olan kaliteli bir ekibiz. Bundan dolayı her gün yeniliklerle karşınıza çıkmakta ve bir marka değer olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bu noktada hedefimiz ülkemizdeki sektörelanlamda liderliğimizi korurken global ölçekte aranılır bir firma olmaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR