• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tandır Restaurant

Adres :

Manzara ve Kültür Parkı Ortahisar Nevşehir Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hülya Mantar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zulfuyemantar@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 374 47 02

Whatsapp 2:

0 (545) 374 47 02

Tandır Restaurant

Restoranımız 2011 yılında Zülfiye Mantar tarafından faaliyete geçirilmiştir. Kapadokyanın Ortahisar kasabasında yer almakta, Ortahisar kalesine ve Erciyes dağına manzarası bulunur. Vadi yamacında yerleştirilmiş ve sınırları içerisinde 2 adet eski kaya kilise mevcuttur. Ortahisar Manzara ve Kültür Parkı içerisinde konumlanmıştır.

Dar bir menü ile başladık ve gün geçtikçe menümüzü genişlettik. Misafirlerimiz ile geçirilen unutulmaz anları ölümsüzleştirmeye devam ediyoruz. Tandır Cafe & Restaurant olarak müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunun farkındayız, siz değerli misafirlerimizi rahat ve evinizde hissettirmeye çalışıyoruz. Müşteri Değil Misafir olarak gördüğümüz sizlerin Kapadokya bölgesinden ayrılırken yüzlerinizdeki gülümsemeyi ve mutluluğu görebilmek için canla başla çalışıyoruz.
Adından da anlaşıldığı gibi sizlere Kapadokya bölgesinin en meşhur ve lezzetli tandır yemeklerini sunmaya devam ediyoruz.
Kapalı alan (yaklaşık 50 kişi) ve teras bölümümüz(20-25kişi) ile yaklaşık 70-75 kişiye hizmet verme imkânımız vardır.
Restoranımız öğle ve akşam yemekleri için alakart (menüden seçerek) şekilde her zaman açıktır, rezervasyonsuz da restoranımıza gelebilirsiniz fakat yoğun tarihlerde önceden rezervasyon yapmanızı veya müsaitlik durumunu sormanızı tavsiye ederiz.
Haftasonu canlı müzik eşliğinde sevdiklerinizle nezih bir ortamda akşam yemeğine sizleri bekliyoruz.
Tandır (Tandoori) geleneksel doğu kültürünün ortaya çıkardığı ve yıllarca geliştirerek bugüne gelmiş bir yemek kültürünün adıdır. İsmini duyar duymaz iştahımızı açan doğal ve lezzetli yöresel yemekleri hatırlatan Türk geleneğidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR