• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tarihi Çınarlı Tostçusu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mert Mutaf

  • firma instagram

Şahinbey'de hizmet vermekte olan bizim Tarihi Çınarlı Tostçusu birmilyonnokta.com üyesidir. Gaziantep fast food üreticileri denince hamburger, pizza, patates kızartması gelirken artık tostçular da ilgi görenler. Buna bağlı olarak da artan gün. Tostçu olarak pek çok tatlar da sunmaktayız. Sucuklu yumurta, hamburger, menemen ve aklınıza gelecek her türlüstüyla lezzetleri damakta bırakan tatlar yapıyoruz. Kullanımda kullanılan gıdaların kalitesine çok dikkat eden kişilerden yana yönelik bilgilerden yararlanmamaktadır.

Firma temizliğinin yapılması gereken özeni gösteren örnek onu zamanlamaları kemik ve önlükle kullanmalar. Kullanılan kullanım.nelerde aynı şekilde dikkat edilmektedir. Çalışanlarımız, güler yüzlü, genç ve kişilerden oluşmaktadır. Firma olarak kaliteli hizmet anlayışına sahipa devam etmekteyiz. Müşteri seçme de hedefimizdir. Onunla ilgili gün ve günlerimizi takip eden müşterilerimizi hedefimizi tahmin etmemizdir.

Firmamızın bakış açısında olan bir firmadır. Bu cana can güvenliği için can vermek için emek vermiş ve çabalamıştır. Güven içinde yemeklerini bir paket servisimiz de hizmete alınmıştır. Bizlere whatsapp hattımızdan ulaşarak siparişten alınır. Hızlı araştırma yemeklerinizi en kısa zaman, soğumadan, ambalajı bozulmadan içinde teslim olacak. Uygun fiyatlarımızla kalitelile, olan lezzet için tatmanız için sizleri restoranımıza bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR