• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Dolphin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Sönmez

Yağ içerisinde kızartılan patates sağlığınıza zararlıdır fakat közde yapılan kumpir sağlık açısından oldukça faydalıdır. Akciğer kanserine ve kalp krizine karşı sizleri korur. Ayrıca kumpir içerisine konulan malzemeler ile lezzetli ve doyurucu bir besindir. Fakat tükettiğiniz tüm gıdalarda olduğu gibi içerisinde kullanılan malzemelerin kalitesinden emin olmanız gerekir. Aksi takdirde gıda zehirlemeleri görülebilir. Kumpirin hazırlanma aşamasında hijyen ve sanitasyon kurallarına uyulmaması da aynı sonuçları doğurabilir. Bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda güvenilir bir firmayı tercih etmeniz sağlığınız açısından daha uygundur. Kocaeli fast food alanında sizlere hizmet veren firmamız tüm hijyen ve sanitasyon kurallarına titizlik ile uyulan; sizlere kaliteli malzemeler ile eşsiz lezzetler sunan güvenilir ve nezih bir işletmedir. En kaliteli malzemeleri kullanarak tecrübeli elemanlarımız ile ortaya koyduğumuz ürünler sizlere eşsiz bir lezzet şöleni yaşatmakta, doyurucu bir aperatif öğün ortaya koymaktadır.

Kocaeli’nde kumpir, waffle nerede yenir sorularına ilk sıralarda cevap olarak gösterilen mekânımızda tüketeceğiniz waffle çeşitlerimiz tatlı sohbetlerinize renk katacak ve tatlı tüketim ihtiyacınızı doyuracak şekilde hazırlanmaktadır. Verdiğiniz waffle ve kumpir siparişleriniz titizlik ile paketlenmekte ve kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Waffle çeşitlerimizde kullandığımız taze meyveler ve kaliteli çikolatalar lezzetlerini eşsiz kılmaktadır.

İşletmemizde mısır turşusu, acılı ezme, haydari vb. mezelerin de satışları yapılmaktadır. Keyifli ve güvenilir yemek için işletmemizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR