• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi

Adres :

Mehmet Akif Mahalle Sitrafo Caddesi 3/a Osmangazi Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Soylu

E-Posta Adresi :

tarihiosmanli16@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 840 25 71

Whatsapp 2:

0 (541) 840 25 71

Firmamız Bursa şehrinde büyük hedefler ile kurulmuştur. Kısa bir sürede sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve en başarılı şekilde bunları size ulaştırmak için yaptığımız çalışmalar karşılığını buldu ve hızlı adımlar ile gelişmeye ve büyümeye başladık. Sunduğumuz kaliteli hizmetler ülkemizde oldukça ilgi görmeye başladı ve sizlerin bu ilgisi ile firmamızın gelişimi hızlandı.

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde çiğköfte sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. EN kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Firmamız konusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli bir çiğköfte hizmeti sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR