• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Teknik Gofraj

Adres :

İkitelli Osb Dersan Kooperatifi Sanayi Sitesi Trios İş Merkezi A Blok No: 113 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Artun Ulgan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@teknikgofraj.com.tr

Whatsapp 1:

0 (530) 209 76 36

Metal tasarımında bir ilke imza atan firmamız sizlere bu konuda harika hizmetler sunmaktadır. Son teknoloji makineler ile titiz bir işçilik ortaya koymaktayız. Gerekli olan ekipmanlara sahip bir işletme olarak işlerimizi kaliteli yapıyoruz. Her geçen gün çok daha kaliteli hizmetler verebilmek için ekip olarak çok büyük çaba sarf ediyoruz.

Müşterilerimizin istediği modellerde teknik gofraj yapıyoruz. Bu konuda da teknolojiyi yakından takip ederek son model malzeme üretmeyi başarıyoruz. Yeniliklere ayak uyduran firmamız bu sayede müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Firmamızda çalışan tüm personel işinin ehli kişilerden seçilmekte ve en iyi şekilde hizmet vermektedirler. Her personelim gerekli eğitimi almış donanımlı kişilerdir. Yılların bizlere katmış olduğu tecrübe ile kalitemizi daha da arttırmakta ve bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İstanbul merak alanında faaliyet gösteren firmalar arasında kaliteli hizmetimiz ile ön plana çıkmaktayız. Yaptığımız işlerle günden güne firmamızı istediği seviyeye getirmeyi başarıyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımızın firmamızın büyümesindeki gayreti takdir edilecek derecededir. Firma olarak ne kadar büyürsek büyüyelim kaliteden asla ödün vermeden hizmet vermeye devam edeceğiz. Müşteri odaklı çalışan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulundurmaktadır. Şirketimize verilen siparişler tam zamanında teslim edilmekte ve bu sayede müşterilerimizin hiç şüphesiz güveni kazanılmaktadır. Bizlere olan güven duygusunu bu zamana kadar asla boş çıkarmadık. Amacımız kalitemizi arttırarak müşterilerimizi olduğundan da çok memnun etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR