• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Teknik Oto Lastik

firma adresi

Adres :

Mezopotamya Mahallesi Fırat Bulvarı Budak Kombi Apt Altı ( Gaziler Şehmus Alto Pastanesi Yanı ) Diyarbakır » Kayapınar
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İdris Dengiz
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (538) 878 65 72

reklam logosu

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Firma olarak bulunduğumuz sektörün gereksinimlerini en iyi şekilde anlayarak müşterilerimiz için hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Birçok müşterimizin ihtiyaçlarını anlayarak hızlı bir şekilde karşılıyor ve güvenilir hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz. Alanlarında uzman kadromuz ile sizler için titizlikle hizmetler gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz ile en iyi şekilde ilgilenerek sorunlarını çözüme kavuşturuyor ve profesyonelliği elden bırakmıyoruz. Araçlarınızın gerekli tüm lastik bakımlarını yapıyoruz. Tecrübelerimiz ve deyimlerimiz ile çözümcül yaklaşımlarımız müşterilerimizin %100 memnuniyetlerini kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz.

Diyarbakır otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız bulunduğu bölgenin en iyisi olacak hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak sorunlarını çözüyoruz. İkinci el lastik ve sıfır lastik satışlarımız bulunmaktadır. Oto lastik bakım onarımlarını yapıyor, 7/24 oto kurtarma hizmetlerini sağlıyoruz. Ayrıca yerinde lastik tamiri, jant düzenleme hizmetlerimizde sizler için en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızı en iyi şekilde yürüterek kaliteli hizmetler gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin güvenlerini sarsmadan beklentilerini karşılamak için özenle çalışıyoruz. Hem bakım onarımlarımız hem de yol yardım hizmetlerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firma olarak en uygun fiyatlar ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ekonomik hizmetlerimiz sayesinde birçok müşterimizin memnuniyetlerini ortak olduk ve olmaya devam ediyoruz. Bulunduğumuz sektör içerisinde dikkat çeken bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR