• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tekno İş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enver Ünlüarıcı

Tekno İş olarak, müşterilerimize telefon servisi ve telefon tamiratı konusunda en kaliteli ve en uygun fiyatlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız Adana Seyhan içerisinde faaliyet göstermektedir. İletişim ve GSM alanında rakipsiz olan firmamız, sürekli yenilikçi fikirler üreterek kendisini yenilemeyi ve sizlere daha iyi hizmet sunmayı kendisine ilke ve gaye edinmiş durumdadır. Tekno İş; telefon tamiratı, cep telefon satışı, cep telefon kılıf satışı ve genel telefon servislerini de hizmet kapsamında barındırmaktadır.

Kaliteden ödün vermeyerek uluslararası hizmet standartları kapsamında sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunan firmamız, müşterilerinin desteği ile gün geçtikçe büyümekte ve faaliyetlerine devam etmektedir. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan satış kadromuz, teknolojik gelişmeleri de çok yakından takip etmektedir.

Tekno İş firmamız, modern teknoloji çağının getirileri kapsamında teknik ekipte gerekli geliştirmeler yapılmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ve çağın getirdiği yenilikleri yakından takip eden teknik kadrosuyla zamanla güçlenen ve kendini geliştirmeye devam eden Tekno İş firmamız, kıymetli müşterilerimizin geri dönüşlerinden yola çıkarak üstün kalite standartlarını sürekli olarak güncellemektedir. Sizlerin yaptığınız yorum ve geri dönüşler, bizler için oldukça önemli olarak kabul edilmekte ve hassas bir şekilde incelenen yorumlarınız ışığında sizlere daha doğru hizmet verebilmenin yollarını aramaktayız. Tekno İş, Adana Seyhan İletişim ve Telefon Servisi bayisi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR