• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tema Montessori Anaokulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebru Çakırcı

TEMAMontessoriAnaokulu

İzmir Buca’da faaliyet göstermekte olan firmamızda birçok alanda çocuklarınızı geliştirmek için elimizden geleni yapmaktayız.Montessori, çocuğun kendi becerileri ve ilgi alanlarına uygun biçimde, her çocuğun farklı öğrenme hızına sahip oluşunu kabul eden eğitim bilimidir. Amacı çocuğun yeteneklerinin farkında olupyeteneklerini geliştirme, kendi kendine yetebilen bir birey olmasını sağlamak ve öğrenme seviyesini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Tam gelişme çağındaki çocuklara küçük yaşlarda eğitim verilmesi onların sosyal, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimi için çok önemlidir. Gelişme çağında verilen eğitim daha verimli olmaktadır. Çocuklar erken eğitim dönemlerinde eğitime ilk olarak aile ve çevresi ile başlar. Bu eğitimden sonra da okul öncesi eğitimi devreye girerek çocuklarınıza çeşitli alanlarda katkı sağlar. İlk okul öncesi verilen bu eğitimler ilk okula başlayınca çocuğun zorlanmamasını sağlar yani ilk okula hazırlık diyebiliriz.

Aile büyüklerinize göz kulak olsunlar diye bırakılan çocuklar bilgi ve eğitim yönünden fazlasıyla eksik kalır. Özellikle sürekli evde vakit geçirip yaşıtlarıyla sosyalleşemeyen çocukların kişilik gelişmeleri yaşıtlarına göre daha zor olabilir.Kurum olarak geniş ve ferah sınıflarımızda birebir eğitim hizmeti ile kendilerini ifade edebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Arkadaşlarıyla beraber sosyalleşip, kendisini ifade edebileceği etkinliklerimizle kişilik gelişmesine gerekli katkılarda bulunuyoruz.

Alanında profesyonel olan eğitim kadromuz gerekli en iyi eğitimleri almış ve hâlâ kendini geliştirmeye devam eden işini severek yapan eğitimcilerden oluşmaktadır. Güler yüzlü, ilgili, şefkatli ve sıcak kanlı oluşları ile öğretmenlerimiz tüm öğrencilerin gönlünü kazanmaktadır. Her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenilmektedir ve tüm sorunları çözülmektedir.

Daha fazla bilgi ve detay için 0554 287 73 54 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

TEMA Montessori anaokulu şehrin merkezinde doğanın içinde eğitime hazır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR