• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Temeller Endüstriyel Temizlik Hizmetleri

Adres :

Kepez Mahallesi Bahçelievler No: 53 Ereğli Zonguldak Zonguldak » Karadenizereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertan Temel

E-Posta Adresi :

ertantemel45@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 015 84 67

Whatsapp 2:

0 (532) 015 84 67

Whatsapp 3:

0 (541) 923 70 08

Whatsapp 4:

0 (552) 219 84 67

Temeller Endüstriyel Temizlik Hizmetleri ;olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi ve işleyişlerimizi her geçen gün daha da geliştiriyor ve zenginleştiriyoruz. Bu sayede siz kıymetli müşterilerimize şehrin en iyi temizlik hizmetini sağlamayı amaçlıyoruz. Temizlik sektöründe hizmetlerimizi günün şartlarına göre zenginleştiriyor ve siz kıymetli müşterilerimizin her türlü talebine cevap verme misyonunu güdüyoruz. En modern makineler ile gerçekleştirdiğimiz temizlik işlemlerimizi deneyimli ve alanında uzman, eğitimli kadromuz ile yerine getiriyor, evlerinizin, iş yerlerinizin, villalarınızın, fabrikalarınızın ve diğer bütün kullanım alanlarınızın en iyi biçimde temizlenmesini ağlıyoruz.

Temeller Endüstriyel temizlik olarak hizmetlerimiz ve uygulamalarımız temizlik alanının özelliklerine göre şekillenmektedir. Çünkü her evin, her iş yerinin ve diğer alanların özellikleri farklıdır. Malzemeleri farklı, temizlik gereksinimleri farklıdır. O yüzden de kullanılacak makineden deterjana kadar bütün ayrıntıların birbirinden farklı olması, kişiye ve mekana özel olarak belirlenmesi gerekir. Bizler bu bilinç ve tecrübe ile yaşam alanlarınızın en uygun biçimde temizlenmesini sağlıyoruz. Sizlerin ve sevdiklerinizin hijyen içerisinde yaşamlarınıza devam etmenizi amaçlarken bir taraftan da eşyalarınızın zarar görmemesini sağlayarak uzun yıllar güvenle kullanabilmenize imkân tanıyor, hatta uyguladığımız temizlik yöntemleri ile eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatıyoruz.
Temeller Endüstriyel temizlik olarak hizmet verdiğimiz seçenekler oldukça geniştir. Eşyalı veya eşyasız ev temizliği, ofis temizliği, tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, bahçe temizliği, fabrika temizliği, havuz temizliği gibi ihtiyaç duyulacak bütün temizlik gereksinimlerine Zonguldak şehrinde en kaliteli çözümleri üretiyoruz. İsteklerinize son derece önem veriyor, beklentilerinizi karşılamak adına mekanlarınızda en ideal temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz yürütüyor kimi zaman sizler sevdiklerinize vakit ayırırken bizler hanelerinizi dilediğiniz hijyene kavuşturuyoruz kimi zaman yeni mekanlarınızı güvenle yerleşebileceğiniz temizliğe ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR