• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Temurtaş Demir Doğrama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Temurtaş

Metal ve demir inşaatların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alır. Gerek sahip olduğu sağlamlık ve uzun ömür gerek ise şekil alması durumunda sahip olacağı mükemmel görüntü sebebi ile bu iki malzeme inşaatlarda sıkça kullanılmaktadır. İnşaatların daha çok dış kısmında, balkon, çatı ya da dış kapı gibi unsurlarında rastlayabileceğimiz demir yapılar oldukça büyük bir ustalık gerektiren ve tasarımı oldukça zor yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Tasarımlarının zor olması yapılacak en ufak hatada tüm ürünün bozulması ve müşterinin istediği performansı, şıklığı üründen alamamasına sebebiyet verebileceğinden ötürüdür.

Başakşehir ferforje ve metal dekorasyon alanında hizmet sunmakta olan firmamız uzun yıllardan beri demir ve türevleri ile inşaatlara birbirinden farklı çözümler sunan bir firma olarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardan beri sektörde hizmet vermiş olmanın getirmiş olduğu deneyim sayesinde günümüzde inşaatların en kompleks ihtiyaçlarını dahi kolaylık ile karşılayabilmekte, en etkili çözümleri müşterilerimize sunabilmekteyiz. Sahip olduğumuz müşteri odaklı çalışma prensibimiz dahilinde müşterilerimizin memnuniyetini daim kılabilmek için sürekli olarak hizmetlerimizi güncellemekte ve yeni hizmetler ile müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında çelik çatı, çelik kapı, korkuluk gibi birçok seçenek yer almaktadır. Firmamız ile irtibat kurarak ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Sahip olduğumuz geniş tasarım yelpazemiz sayesinde istediğiniz alana en uygun tasarımları gönlünüze göre seçebilir ve yapılarınızın daha şık bir görünüme sahip olmasını ekonomik fiyat avantajları ile sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR