• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Teras Cafe Restaurant

Adres :

Sahil Bulvarı Liman Yolu Güzelkent Türkeli Sinop Sinop » Türkeli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cafer Bayrak-muhammed Bayrak-emrah Bayrak

E-Posta Adresi :

caferbayrak@ogm.gov.tr

Whatsapp 1:

0 (543) 321 29 57

Whatsapp 2:

0 (543) 321 29 57

Whatsapp 3:

0 (544) 909 00 57

Teras Cafe Restaurant

Cafe Restaurant olarak Sinop Türkelinde hizmet verkmeteyiz.

Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.
Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR