• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Terme Pide ve Ocakbaşı

Adres :

Kültür Mh. Mehmet Akif Cad. No: 5 Düzce/merkez Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ruhan Akçay

E-Posta Adresi :

ruhanakcay@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 514 27 87

Terme Pide ve Ocakbaşı olarak Düzce merkezde hizmet veriyor, uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimini siz kıymetli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Her biri alanında yetişmiş, deneyim sahibi, tecrübeli, eşsiz tariflere sahip ustalarla çalışıyoruz. Ustalarımızın en doğal malzemelerden hazırladıkları lezzetlerimizin malzeme temininden hazırlanıp seriş edilmesine kadar azami dikkat gösteriyor, ürünlerimizin gerek malzeme seçiminde gerekse hazırlanmasında hijyen olgundan taviz vermiyoruz. Ülkemizin en özel lezzetlerini başka hiçbir yerde tadamayacağınız şekilde sizlerle buluşturuyoruz.

Düzce restaurant sektörünün öncü firmalarından birisi olarak lezzetlerimizi daima taptaze, günü birlik tüketime hazırlıyor, sağlıklı ürünlerle beslenmeniz için her ne gerekiyorsa yapıyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor, her damak zevkine hitap eden seçenekler ile masalarınızı şenlendiriyoruz. Sevdiklerinizle ve ailelerinizle hoş vakitler geçirmenizi sağlıyoruz. İlk adımımızı attığımız andan bu yana sürekli kendimizi yeniliyor, en yeni teknolojilerin oldukça kısa sürede bünyemizde hayat bulmasını sağlıyoruz. Geleneksel değerlerimizden ödün vermeden modern kalmayı da başarıyoruz.

Terme Pide ve Ocakbaşı olarak işini severek yapan, özveri sahibi, deneyimli, işini aşkla yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Güler yüzlü personelimizle sizleri en güzel şekilde ağırlıyoruz. En güzel pide çeşitlerini, en güzel kebap çeşitlerini, tatlı çeşitlerini hazırlıyoruz. En özel kahvaltı menüleriyle güne zinde başlamanıza yardımcı oluyoruz. Mekanımızda olduğu gibi lezzetlerimizi hızlı ve güvenli biçimde evlerinize ve iş yerlerinize de ulaştırıyor, ekonomik çözümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR