• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Terrace Mix Oto Yıkama & Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Selim Sümer

Firmamız; İstanbul otomotiv sektöründe siz değerli müşterilerimizin araçlarına oto kuaför hizmet vermek amacı ile sektörde kapılarını açmıştır. Firma olarak sektöre girdiğimiz günden bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışımız, birinci sınıf malzeme ve işçiliğimiz ile adımızdan övgü ile söz ettirdik. Gerek oto yıkama gerekse oto koruma kimyasalları konusundaki engin tecrübe ve bilgimiz ile sizlere hizmet sunmaktan son derece gururluyuz. Firmamızın temel çalışma prensibi titizlik, güvenilirlik ve dürüstlüktür. Bu çalışma ilkelerimiz ışığında müşterilerimize her zaman en uygun fiyat ve en uygun ödeme koşulları sunduk.

Firma olarak araçlarınızın iç ve dış detaylı temizliğinin yanı sıra oto boya koruma uygulamaları, oto seramik kaplama, motor koruma ve motor yıkama işlemleri gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Araçlarınıza uyguladığımız bu işlemler sayesinde araçlarınız ilk günkü temizlik ve parlaklığını kazanarak kimyasallara, hava şartlarına ve aşınmalara karşı ultra koruma kazanır.

Firma olarak planlı ve programlı bir çalışma anlayışı sürdürmekteyiz. Dolayısıyla araçlarınıza yapılacak oto kuaförlük hizmetleri için öncelikle bizden randevu alarak araçlarınızı teslim ediyorsunuz. Biz de araçlarınızın tavanından lastiklerine ve paspaslarına; torpido gözünden hava kanallarına kadar her ayrıntıyı detaylı bir şekilde temizleyerek anahtar teslimatı yapıyoruz.

Firma olarak hedefimiz gün be gün daha da büyüyerek sektördeki faaliyet alanımızda daima müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vererek en çok tercih edilen firma olmaktır. Bu hedefimiz doğrultusunda sektördeki yenilik ve gelişmelerin yakından takipçisiyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR