• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tkn Mekanik

Adres :

Huzurevleri Mahallesi 80.yıl Bul Alya Sırkıntı Apt No 50/a Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

İzzet Tekin

E-Posta Adresi :

izzettekin001@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 165 33 93

Adana tesisat ve bakım onarım sektöründe vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine çalışmalar düzenliyoruz. Aldığımız eğitimler sonucunda kazandığımız tecrübelerle değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Biz, sektörde rakip firmalara göre kendimizi bir adım önde tutmayı başarıyoruz. Çünkü değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni için işimizi her zaman kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Ev ve iş yerlerinizde kullandığınız ısıtma ve soğutma sistemleri için firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz, ev ve iş yerlerinizde kullanacağınız ısıtma ve soğutma sistemlerinin plan projesini oluşturuyor. Oluşturulan plan ve proje doğrultusunda sistemin kurulumu ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Plan oluşturulmasında, sistemin kurulumunda kullanılan malzemeler ve yöntem sayesinde çalışmalarda herhangi bir sorun yaşanmıyor. Çünkü ekibimiz sorun olmaması adına gerekli tüm özen ve dikkati çalışmalara yansıtıyor. TKN Mekanik ailesi olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz her an yardım edebilmek adına 7 gün 24 saat aktif bir şekilde çalışıyoruz. Kullandığınız ısıtma ve soğutma sistemlerinin tamirini, bakım ve onarımını yapıyoruz. Yaşadığınız herhangi bir sorun karşısında ekibimizle iletişime geçerek sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Biz, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetin garantisini veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucunda sizleri maddi olarak zorlamıyoruz. Uygun fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz, her zaman samimi ve saygılı kişiliğiyle sizlere hizmet veriyor. Şehrimizde güvenle tercih edeceğiniz bir firma arıyorsanız TKN Mekanik ailesi olarak hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR