• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tofur Akü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ümmü Gülsüm Tofur

  • firma fb
  • firma instagram

Seyhan’da hizmet vermeye devam eden firmamız Tofur Akü birmilyonnokta.com un üyesidir. Adana otomotiv sektöründe yer alan ve uzun yıllardır sektöre hizmet vermekte olan firmamızda sizler için akü alım satımı, akü değişimi, hurda akü alımı, akü tamiri ve akü bakımları konusunda faaliyet göstermekteyiz. Akü çok çeşitleri olan, aralıklı bakım ve değişim gerektiren, araçların olmazsa olmazlarıdır. Akü araçların çalışmasını sağlarken aynı zamanda araç içinde yer alan ve elektrikle çalışan tüm cihazların da çalışması için gerekli olan bir alettir.

Firmamız çalışanları bu kadar çok çeşitlilik gösteren akülerin her biri hakkında tam bilgi ve donanıma sahiptir. Her biri işlerinde uzman, sektöre yıllarını veren çalışanlarımız hizmette kalite anlayışı içinde çalışmalarına devam etmektedirler. Eski akülerinizin firmamıza satarak hem maddi anlamda kazanç sağlamış olursunuz hem de geri dönüşüme katkıda bulunmuş olursunuz. Yeni akü satışlarımızda piyasa fiyatları kontrol edilerek en uygun fiyat seviyesi belirlenmektedir. Akülerin belirli aralıklarla bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bakım ve onarım sayesinde akülerim kullanım süreleri uzamaktadır. Bu nedenle akülerin bakımının zamanında yapılması maddi açıdan da müşterilerimize katkı sağlamaktadır.

Firmamız uzun zamandır sektörde yer almaktadır, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayış benimsemiştir. Web sitemizi ziyaret edebilir, sayfamızı inceleyebilirsiniz. Tüm bilgi almak istediğiniz konularda da bizlere whatsapp hattımızdan her zaman ulaşabilirsiniz. Sizlere destek olmak için firmamıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar