• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tombak Veteriner Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Demirci

reklam logosu
  • firma instagram

Tombak Veteriner Kliniği tanıtımlarını birmilyonnokta.com aracılığı ile yapmaya devam etmektedir. Evcil hayvanlarınız ve çiftlik hayvanlarınız için gerekli tüm sağlık hizmetini en iyi şekilde sağlamak kliniğimiz açıldığı zamandan bu yana öncelikli gayemizdir. Kahramanmaraş evcil hayvan sektörünün bir halkası olarak faaliyet göstermekte olan kliniğimiz, değerli müşterilerimiz ve hayvan dostları için en güvenilir hizmeti vereceğinin garantisini sunmaktadır.

Tombak Veteriner Kliniği kurumsal olarak profesyonelliğe son derece önem vermektedir. Bundan ötürü kliniğimizde alanında uzman ve uzun süreli iş tecrübesine sahip veteriner hekimlerle çalışmayı tercih etmekteyiz. Veteriner hekimlerimiz hayvanlarınızın yalnızca fiziksel değil, mental sağlığını da fazlasıyla önemsemektedir. Tedavi ve bakımlar sırasında son derece hassas davranarak hayvan dostlarımız için gereken işlemleri en iyi şekilde yapmaktayız.

Tüm bunların yanında kliniğimizde veteriner hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilen tüm bu işlemler sırasında son teknoloji ekipmanlar ve cihazlardan yardım almaktayız. Hayvan dostlarınız için sunduğumuz sağlık ve bakım hizmetleri sırasında tüm modern imkanları kullanmaktayız. Bu sayede tüm işlemleri başarılı bir şekilde tamamlamaktayız.

Kliniğimiz Kahramanmaraş merkez bölgesinde hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Tombak Veteriner Kliniği olarak evcil hayvanlarınız ve çitflik hayvanları için gereken tüm hizmetleri tam teşekküllü olarak sunmaktayız. Hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu her türlü sağlık ve bakım işlemi için kliniğimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm detayları cevaplandırmamız için telefon numaramız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR