• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tombik Anahtar Tesisat

Adres :

Hacı İsa Mah. Pazar Yeri Sokak No: 17/c Urla İzmir İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Özdemir-murat Sarı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tombik.cilingir@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 408 63 40

Whatsapp 2:

0 (538) 736 25 89

Firmaya Mesaj Gönder

Tombik Anahtar Tesisatfirması olarak Çilingir & Sıhhı Tesisat sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Tombik Anahtar Tesisatolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.


Misyonumuz,

Tombik Anahtar Tesisatolarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR