• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Toprak Tarım Makina

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ekrem Cengiz - Murat Cengiz

  • firma fb

Günümüzde kullandığımız ürünlerin bir kısmı, tükettiğimiz besinlerin ise tamamı tarım sayesinde bizlere ulaşmaktadır. Tarım olmadığı takdirde maalesef yaşamı sürdürebilmek de pek mümkün değildir. Tarımın ise en önemli parçalarından birisi üreticinin adeta sağ kolu konumuna gelmiş olan makinalardır. Özellikle büyük çaplı tarımcılıkla uğraşan üreticiler için tarım makinaları vazgeçilmez hale gelmiş olup, bu makinaların üretime katkısı da oldukça fazladır. Samsun tarım makinaları sektörü içerisinde yer alan firmamız, tarımla uğraşan herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği en doğru adres olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Bugüne dek satışını yaptığımız yüzlerce ürünümüz, üreticilerimizi ve çiftçilerimizi oldukça memnun etmiş olup birçok ürünün hasadında yer almış bulunmaktadır.

Tarıma verilen desteğin son günlerde azalmış olmasıyla, ihtiyaç duyulan ürünleri temin etmek ve güvenilir adreslerden alışveriş yapmak bir hayli zorlaşmış durumdadır. Firmamız; sunduğu ürünlerinin kalitesi ve anlaşmalı olduğu markaların güvencesi dahilinde sizlere en doğru ve güvenilir hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Dolayısıyla tüm tarım alışverişleriniz için firmamızı rahatlıkla tercih edebilir ve son derece kaliteli ürünlerimiz ile uzun ömürlü çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça geniş kapsamlı olan tarım sektöründe, üreticilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu ürünleri sizlerle bir araya getirmenin çabası içerisinde yer almaktayız. Başlıca ürünlerimiz çapa makinaları, deniz motorları, yedek parça olup sizlere tamir ve onarım konusunda da teknik servis desteği sağlanabilmektedir. Toprak Tarım Makina olarak, üreticimizin yanında yer almaktan mutluluk duyuyor ve sizleri de ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmanız adına firmamızda ağırlamak üzere davet ediyor bulunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar