• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Toprak Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Toprak

Toprak Veteriner Kliniği Antalya Kepez’de hizmetlerine devam etmekte olup müşteri memnuniyetini esas alan çözümler üretmektedir. Evcil dostlarınızın yaşam konforunu ve sağlığını arttırmak için çalışıyor, profesyonel destek sağlıyoruz.

Kliniğimiz alanında eğitimli, donanımlı ve dinamik bir kadroyla hizmet veriyor. Uzmanlarımız, gelişime açık yapısıyla alanında meydana gelen yenilikleri yakından takip ederek bölgede ilk uygulayıcılarından birisi oluyor. Yılların deneyimi ve birikimini modern yöntemler ve cihazlarla pekiştiriyor. Evcil dostlarınızın bütün ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için çalışıyor.

Evcil hayvan ilaç satışı, evcil hayvan aşı merkezi, kedi köpek aşı hizmeti, kedi köpek düğüm hizmeti gibi evcil dostlarınızın bütün sağlık gereksinimlerinde kliniğimizden destek alabilirsiniz. Antalya sağlık alanında evcil hayvanlarınız için gerekli her ne varsa çözümün adresi olarak bulunuyoruz.

Kedi köpeklerinizin sağlığı aslında doğrudan sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını da etkiliyor. Bizler bunun bilinci ve hassasiyetiyle hareket ediyor, dostlarınızın yaşına, türüne, kişisel özelliklerine göre en doğru çözümleri üretiyoruz. Gerek sağlıklı gelişmeleri için gerekse sağlıklı üremeleri için en modern uygulamalarla, en kaliteli aşılarla hizmet veriyoruz. Hayvanlarınızın düzenli aşılarının takibini ve uygulamasını yapıyor hem onların hem de sizin kaliteli bir yaşam sürmeniz için çabalıyoruz.

Suni tohumlama uygulamalarımız ile evcil hayvanlarınızın özelliklerine, yaşına, cinsine göre en doğru çözümleri üretiyor, düzenli kontrollerini gerçekleştirerek sağlıklı biçimde çoğalmalarını sağlıyoruz. Ailenizin büyümesine yardımcı oluyoruz. Bütün branşlarda en üst düzey klinik hizmeti veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR