• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Topraklar Metal

firma adresi

Adres :

Ahmet Yesevi Mahallesi Çardak Caddesi No : 15 Osmaniye » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cafer Toprak - Ahmet Toprak
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

cafer80toprak80@ıcloud.com
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 742 64 71
firma wp

Whatsapp 2:

0 (542) 483 00 54

reklam logosu
  • firma instagram

Topraklar Metal firmamız kaliteli hizmet veren sayısız firmalara üyelik yapan birmilyonnokta sitesi üyesi olarak siz değerli müşterileriyle buluşmaya devam ediyor. Alanlarınızı daha kullanışlı hale getiriyoruz. İstediğiniz şekil ve modellerde yaparak alanlarınızı hem korunaklı hale getiriyoruz hem de tarzlarınızı yansıtacak şekillerde yapıyoruz. Çalışmalarımızı sizlerin istediği renklerde yaparak alanlarınızla uyumlu hale getiriyoruz.

Kapı ve pencere gibi alanlarınıza korkuluk yaparak sevdiklerinizi koruyoruz. Farklı renk ve şekillerde hazırlayarak kısa sürede kurulum işlemlerini yapıyoruz. Teraslarınıza, açık alanlarınıza çelik çatı yaparak sıcak havalardan korumanız için çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yapıyoruz. Otomatik kepenk, depo gibi hizmetlerimizle de sizlere güvenilir alanlar oluşturuyoruz. Yaptığımız çalışmalarda kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Yaptığımız çalışmaların bakım gerektiren durumlarında da sizlere sorunsuz bir şekilde yardımcı oluyoruz. Ustalarımız sizlerin istekleri doğrultusunda ihtiyacınız olan hizmetleri sizlere vereceklerdir. Kaliteli işçiliğimizle sizlere güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Topraklar Metal olarak sizlere bahçe kapısı imalatı, demir korkuluk çalışmaları, otomatik kepenk sistemleri, metal ferforje işlemleri, çelik çatı sistemleri gibi farklı hizmet çeşitlerimizle ulaşıyoruz. Hem estetiği hem güvenliği sizlere dayanıklı çalışmalarımızla veriyoruz. Yaşam alanlarınızı güzelleştirerek yeni güvenilir ortamlar oluşturuyoruz. Osmaniye ferforje ve metal dekorasyon alanında sizlere kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Kendi tarzlarınızı yansıtacak ve istediğiniz modellerdeki çalışmalarla alanlarınızı daha konforlu hale getirmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede hizmetlerimizi gerçekleştirerek kurulumlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştireceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR