• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözü Döner Yeşilyurt

Adres :

Maliyeciler Mah. No: 205 İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alişan Işık

E-Posta Adresi :

[email protected]

Gözü Döner Yeşilyurt emek verenleri olarak sizleri, sosun ve baharatın birleşmesiyle ortaya çıkan yemeğin lezzetine kavuşmaya davet ediyoruz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu noktada ki tecrübelerimize her daim oldukça güveniyoruz. İçerisinde ki lezzet uyumunun önemini özellikle vurgulamak isteriz. O kıvamı tutturarak sunum yapmak oldukça tecrübe isteyen bir nokta. Abarttılı ekler yapılması işin büyüsünü bozabiliyor. İlk ısırıkta yediğiniz ürünün kalitesini anlamanız oldukça kolay. Çünkü kendini belli eden bir kalite sergiliyoruz.

İzmir fast food alanında hızlı bir şekilde siparişlerinize hemen karşılık verebilmek için kurallar çerçevesinde sizlere direkt olarak ulaşıyor ve âşık olacağınız bu lezzetin tadıcısı olarak sizleri dahil etmiş oluyoruz. Bunların yanında temizliğin de büyük önem taşıdığını belirtmek isteriz. Bakımsız ve steril olmayan ortamlarda yapılan yemeğin sağlıkta ne kadar büyük sorunlar oluşturacağını biliyoruz ve bu doğrultuda en ince noktaları bile düşünerek ilerleme çabasını hiçbir zaman arka plana atmıyoruz.

Devamlı olarak bizlerden hizmet almanız için emek verdiğimiz sektörde fark yaratmamız gerektiğini biliyoruz. Birçok döner çeşidi içerinde ağız tadına uygun olan yemeği bulmanız gerektiğini de biliyoruz. Biz sizlerin özel olarak isteyeceği usullerde de dönerinizi yapabiliyoruz. Her şekilde memnuniyet sağlama olanaklarını değerlendirerek ilerliyor ve bütün çözüm alanlarında ilgili alakayı şaşmaz bir şekilde devamlı olarak gösteriyoruz. Bizimle iletişime geçerek hemen hizmetten faydalanabilir ve artık ailemize katılabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR