• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Toros Dondurma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Turan Güneş

  • firma tw
  • firma instagram

Dondurma yaz kış, büyük küçük demeden herkesin severek yediği, vazgeçemediği bir lezzet. Hayatımızdan çıkarmak istemediğimiz bu lezzetin artık her yerde birçok çeşidi hizmetinize sunulmaktadır. Hakiki dondurmadan ziyade kolaylıkla yapılan dondurmaların aslında her yerden yenilmemesi gerekli. Çünkü içerisinde kullanılan tatlandırıcılar ve gıda boyalarıyla beraber insan sağlığına zararlı birçok maddeye ev sahipliği yapıyor. Lezzetine aldanıp sağlığınızdan olmanızı elbette istemeyiz.

Dondurma severler artık kaliteli malzemelerle yapılan hakiki dondurmaları tercih etmeye başlıyor. İstanbul pasta ve pastane sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmetle beraber müşterilerimizin güvenini ve beğenisi kazanmayı başardık. Her geçen gün dondurmalarımızın lezzetine ve sunumuna beğeniyle yaklaşan, firmamızı tercih eden müşterilerimizin sayısı artıyor. Kullanmış olduğumuz salebin, meyvelerin ve sütün organik olması asıl lezzetin ortaya çıkmasını sağlıyor. Dondurmaların üretiminde, sağlığa uygun ortamda ve sağlıklı şartlarda çalışılması da müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizi sağlıyor.

Çeşitli lezzetleri müşterilere sunan firmamız kaliteden ödün vermeden, güler yüzlü, güvenilir, müşteri memnuniyetini sağlamak için müşteri odaklı çalışmalarıyla sektörde başarı basamaklarını özgürce çıkıyor. Yenilikçi kişiliğimizle değişime ve yeniliğe açık, samimi ekibimizle diğer firmalara göre daha çok adımızdan söz ettirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçek meyvelerle birçok lezzeti sizlere sunuyoruz. Sadesinden kahvelisine, çikolatalısından karamellisine kadar sayısız çeşitleriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mevsim fark etmeden gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz birbirinden farklı lezzetleriyle buluşmak için en kısa zamanda sizleri de aramızda görmek isteriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR