• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Torun Veteriner Hekim

firma adresi

Adres :

Yeni Mahalle Arabacılar Sokak No: 3 Afyonkarahisar » Emirdağ
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Torun
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 414 28 04

Torun veteriner hekim, evcil hayvan hizmet sektöründe öncü firma olarak faaliyet göstermektedir. Hayvan dostlarınızı güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Afyonkarahisar Emirdağ pet malzemeleri siparişi, Emirdağ kedi parazit uygulaması, kedi parazit ilacı satışı, köpek parazit uygulaması gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır.

Afyonkarahisar veteriner hayvan hastalıklarına teşhis koyma ve iyileştirme konusunda aranan öncü veteriner adresi olmayı başardı. Emirdağ mama satışı, parazit aşısı, pet kırık tedavisi gibi birçok hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Pet yoğun bakım hizmetimiz bulunmaktadır. Hayvanlarınızın yaşadığı hastalıklar için veterinerimizi zaman kaybetmeden ziyaret ederek dostlarınızı sağlığına kavuşturabilirsiniz.

Emirdağ veteriner kliğini 7/24 hizmetinizdedir. Sezaryan doğum, suni tohumlama, kedi muayene, köpek muayene gibi hizmet çeşitlerimiz bulunmaktadır. Geç saatlerde dahi hayvan dostlarımız için hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyulan her saat iletişim bilgilerimizden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzman veterinerlerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra hastalıklara kısa sürede çözüm üretmektedir.

Laboratuvar, görüntüleme, cerrahi, genel muayene, 7/24 acil, yoğun bakım, dahiliye, holistik yaklaşım, hospitalizasyon, pet kuaför, evcil hayvan malzeme, pansiyon pet oteli gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Deneyimli veteriner hekimlerimizden oluşan kadromuz evcil hayvanınıza kaliteli ve profesyonel sağlık hizmeti sunmaktadır. Güncel teknoloji ile hizmet veriyoruz. Evcil hayvanlarınızı kliniğimize güvenle emanet edebilirsiniz. Afyonkarahisar ve çevre bölgenin veteriner hekim ihtiyacını karşılamaktayız. Kedi, köpek, kuş, egzotik canlılar ve birçok hayvanın tedavisi ve bakımı için haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR