• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tostçu Baba Battalbey Çiğköfte Kırkağaç

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Aktaş

  • firma fb

Tostçu Baba Battal Bey Çiğ Köfte Kırağaç firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Fast food endüstrisi çoğu toplum için önemli bir ekonomik destek sağlamaktadır. Çünkü çok fazla insan tarafından tercih edilen bu tür büyük bir ekonomik gelir elde etmektedir. Aynı zamanda ucuz olması sayesinde yeni veya farklı bir yiyecek denemenin en ekonomik yoludur.

Manisa fast food sektöründe hizmet veren firmamız Tostçu Baba Battal Bey Çiğ Köfte Kırağaç olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörden anlaşılacağı gibi sizlere hızlı bir şekilde yemek servisi sunmayı hedeflemekteyiz. Firma olarak ünlü tostu ve çiğköftesi sayesinde oldukça popüler bir firmadır. Bu sebeplerden ötürü firmamız en üst düzey müşteri memnuniyeti için çalışma arkadaşlarını çalışkan, deneyimli ve özverili insanlardan seçmiş bulunmaktadır. Bu seçimimiz bize büyük bir müşteri kitlesi ile beraber dönmektedir.

Müşteri memnuniyetinin için sunduğumuz bir diğer hizmet ise alo paket servisimizdir. Firmamızın size sağladığı hizmetlerden istediğiniz yerde kolayca ulaşabilmenizi sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Aynı zamanda memnuniyetinizi sağlamak için de sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri en uygun fiyat politikası ile sunmaya özen göstermekteyiz. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR