• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tourday Temizlik Hizmetleri

Adres :

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Blv Yakuplu Plaza No: 131 D: 19 Beylikdüzü/istanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özer Solmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@tourday.org

Whatsapp 1:

0 (530) 112 84 34

Whatsapp 2:

0 (530) 112 84 34

Firmamız sizlere ev ve iş yerlerinin temizliği konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Alanında uzman olan firmamız sizlere her zaman en başarılı şekilde hizmet sunabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız başarılı bir şekilde gerekli çalışmaları yürüterek sizlere en etkili şekilde temizlik hizmetleri sunabilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli olan firmamız geniş çalışma ekibi ile temizlik hizmetleri sunabilmektedir.

Evlerinizin temizliği konusunda sizlerin iş yükünüze uygun sayıda personeli görevlendirerek gün içerisinde temizlik işlemlerinizin bitmesini sağlamaktayız. Başarılı bir şekilde konusunda uzman olan personellerimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile evlerinizde tam bir temizlik sağlamakta ve tüm kir ile lekelerin temizlenmesini sağlamaktayız. Firmamız bu alanda yürüttüğü başarılı çalışmalar ile sizlerden çok ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

İstanbul temizlik firması olarak sunduğumuz hizmetlerimizde çeşitli sektörde hizmet veren ofis ve iş yerlerinizin de temizliğini sorunsuz bir şekilde ve kolaylıkla yapabilmekteyiz. Firmamız alanında uzman ve deneyimli ekibi ile gelişmiş ekipmanları sayesinde her türlü sektörde hizmet veren iş yerinizin temizliğini yapabilmektedir.

Alanında uzman ve deneyimli olan firmamız inşaat sonrası temizlik konusunda da sizlere profesyonel hizmetler sunabilmektedir. Sitelerin ve apartmanların temizliği konusunda da sizlere hizmet veren firmamız ayrıca sözleşmeli temizlik personeli konusunda da sizlere başarılı şekilde hizmetler sunabilmektedir. Temizlik konusunda sizlere her zaman en başarılı çözümleri sunan firmamız cam temizliği konusunda da başarılı hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR