• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Toyoğulları Rot Balans

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şinasi Toy

  • firma fb

Toyoğulları Rot Balans ailesi olarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmak için sürekli çalışıyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız ile lastik ve jant hizmetlerimizi özenle yapıyor, müşterilerimize %100 memnuniyet kazandıracak faaliyetlerde bulunuyoruz.

Firma olarak bu sektör içerisinde önemli çalışmalar yaparak müşterilerimizle buluşuyoruz. Bu alanda yetişmiş ve deneyim kazanmış olan personellerimiz ile gerekli tüm lastik ve jant hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak önemli başarılara imza attık. Sizlerde güvenilir çalışmalarımızdan faydalanmak istediğinizde bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul oto lastik ve jant sektörü içerisinde bulunduğumuz bölgede en iyi hizmetleri sağlayan firma olarak kaliteyi elden bırakmayacak çalışmalar yapıyoruz. Araçlarda lastikler önemli bir konuma sahiptir. Yollarda ilerleyebilmesi için gerekli bakım ve onarımlar yapılmalıdır. Bunlar öncelikle sizlerin sonrada arabanın güvenliği için önemli bir ayrıntıdır. Uzun süreli kullanımlar sonucunda lastiklerinizin eskidiğini fark edebilirsiniz. Eskiyen ve yıpranan lastiklerinizi değiştirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde can ve mal kaybına yol açabilir. Tüm bu olumsuzluklar yaşanmaması için gerekli önemleri alarak arabalarınızın lastiklerinin bakımlarının yapılması gerekir.

Firma olarak güvenli seyahatler etmeniz için kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. 7/24 dilediğiniz zaman bizler ile iletişime geçerek bu güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Araçlarınızın güvenle yollarda ilerlemesi için eskimiş, yıpranmış ve hasar görmüş lastik ve jant hizmetlerimizden memnuniyet duyacağınızı belirtmek isteriz. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerimiz üzerinden bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR