• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Trabzonspor Gölcük Futbol Okulu

Adres :

Deniz Çim Halı Kavaklı Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup İkiz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 538 47 76

Kocaeli Gölcük’te hizmet veren Trabzonspor Gölcük Futbol Okulu merkezimiz birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Futbol ülkemizin her köşesinde bir tutkudur ve bu alanda altyapıda büyük gelişmeler olmakta, ülkemizin birbirinden değerli yetenekleri altyapılarda eğitimler alıp kendini geliştirmektedir. Köklü futbol kulüplerimizden Trabzonspor da altyapıya en çok önem veren ve son yıllarda altyapıdan en fazla futbolcu çıkaran kulüplerimizin başında gelmektedir.

Kocaeli spor alanında hizmet veren futbol okulumuzla bizler de hem bölgemizdeki futbola ilgi duyan gençlerimizin kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz hem de kariyerlerine profesyonel futbolcu olarak devam etme yolunda önayak oluyoruz. Farklı yaş gruplarını gelişimlerine göre eğitimlere alıyor en temel spor hareketlerinden profesyonel futbol hareketlerine kadar her kademede donatıyoruz.

Her biri sertifika sahibi, deneyimli, tecrübeli, pedagoji sahibi uzman antrenörlerimizle ve eğitimcilerimizle çalışıyoruz. Böylece hem çocuklarımızın sportif yanlarını geliştiriyor hem de topluma, ailelerine, insanlığa faydalı bireyler olmaları yönünde destekliyoruz. Geleceğin profesyonellerinin yetişmesi adına bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz. Bütün bunları yaparken sporun ve futbolun eğlenceli taraflarını da öne çıkarıyor, çocuklarımızın eğlenerek zihinsel ve fiziksel gelişimlerini ileri seviyeye taşımaya çalışıyoruz.

Spor için çeşitli donanımlar ve ekipmanlar gerekmektedir. Bunlar ne kadar iyi olursa sporcularımızın etkinlikleri o kadar verimli geçer. Okulumuz bu açıdan en modern olanaklara sahip olup gerekli bütün ekipmanlar eşliğinde, en uygun sahalarda çalışmalarına devam etmektedir.

kocaeli gölcük en yakın futbol okulu,kocaeli gölcük futbol okulu,kocaeli gölcük futbol kursu,kocaeli gölcük trabzonspor futbol okulu,kocaeli gölcük trabzonspor futbol akademisi,kocaeli gölcük en iyi futbol kursu,kocaeli gölcük en iyi futbol okulu,gölcük en yakın futbol okulu,gölcük futbol okulu,gölcük futbol kursu,gölcük trabzonspor futbol okulu,gölcük trabzonspor futbol akademisi,gölcük en iyi futbol kursu,gölcük en iyi futbol okulu,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR