• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuğrul Otel Pide ve Kebap Salonu

Adres :

Sağlık Mahallesi Ahmet Erdem Caddesi No: 4/b Çankırı » Şabanözü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Dere

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 677 75 23

Whatsapp 2:

0 (543) 677 75 23

Tuğrul Otel Pide ve Kebap Salonu olarak Çankırı Şabanözü’nde bulunuyor, uzun yıllardır benzersiz uygulamalarımızla sadece ilimizde değil bölgemizde de fark yaratıyoruz. İşletme olarak çok geniş bir konseptte hizmet veriyoruz. Bu kapsamda otelimiz ile konaklama ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyor, geniş, ferah, modern, hijyenik koşullarda, benzersiz bir ortamda sizleri misafir ediyoruz. Restoran kısmımızla da gerek yöresel lezzetlerimizi gerekse ulusal lezzetlerimizi en harika biçimleriyle beğeninize açıyoruz. Otel ve restaurant konseptimizi herkesin ihtiyaçlarına çözüm sunabilecek nitelikte ayarlıyoruz.

Çankırı restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, uzman kadro, yenilikçi çözümler, doğruluk, dürüstlük ve uygun fiyat ayrıcalıkları ile öne çıkıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmek adına çabalıyor, tam zamanında gerekli çözümleri üretmekten çekinmiyoruz. Bu kapsamda deneyimli ustalarımızı en doğal malzemelerle buluşturuyor, özel tarifleriyle benzersiz lezzetler ortaya çıkarmalarını sağlıyoruz. Ürünlerimizin hem hazırlandıkları koşullar hem de içeriğinde kullanılan malzemeler dolaysıyla hijyen kurallarına azami dikkat edilmesini sağlıyoruz. Her biri marka, tanınırlığı yüksek, güvenilir malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. Et ve et mamullerinin seçiminde standartlarımızdan kesinlikle ödün vermiyor, sadece en lezzetli menülere değil aynı zamanda en sağlıklı menülere de ulaşmanızı sağlıyoruz.

İşletme olarak yenilikçi yapımız sayesinde sürekli kendimizi geliştiriyor, değişen yaşam şartları ve tercihler doğrultusunda güncel kalmayı başarıyoruz. En yeni uygulamaların kısa sürede işletmemizde hayat bulması ile fark yaratıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR