• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turgutlu Cedi Osman Basketbol Okulları

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Ünal

Turgutlu Cedi Osman Basketbol Okulları olarak Manisa'da sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunamaya başlamış bulunmaktayız. Manisa spor alanında hizmet veren merkezimiz Turgutlu Cedi Osman Basketbol Okulları olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler basketbol alanındadır. Basketbol üzerine bir eğitim almak isteyen genç arkadaşlarımıza bu imkanı sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler sizlerin en iyi basketbol eğitimini alması için tüm olanaklara sahip bir firma olarak da karşınıza çıkmaktayız.

Sizlere sunduğumuz hizmetler basketbol alanında olmakla birlikte sizlerin için alanında uzman basketbol koçları ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Çok genç yaştan itibaren yararlanacağız hizmetlerimizden sizlerin basketbol ve spor ahlakı açısından her şeyi öğrenmesi sağlamaktayız. Sizlerin çok genç yaşta spora başlamasında ki en büyük şans ise büyüme çağında spor ile uğraşacağız için sizlerin çok daha sağlıklı bir büyüme gerçekleştirilmesi sağlamaktayız. Basketbol sporunun sizlere sağladığı bir diğer avantaj ise sizlere çalışan ve düzenli bir birey olarak yetiştirmesidir. Merkezimiz sunduğu ekipman ve olanak açısından da çevresindeki diğer kurumlardan önde bir şekilde sizlere eğitim olanağı sunmaktadır.

Merkezimiz basketbol sporuna ilgi duyan her genç bireyin eğitim alabilmesi için sunduğu tüm hizmetlerin fiyatını olabilecek en uygun fiyatlar ve ödeme şekilleri ile birlikte sizlere sunmaktadır. Sizde sizlere sunduğumuz eşsiz fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam eden müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR