• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türkmenbaşı Kebap

Adres :

Gürselpaşa Mah. Türkmenbaşı Bulvarı Carrefoursa Sevenler Pastanesi Karşısı Adana / Seyhan Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Uçar-- Hüseyin Yıldız

E-Posta Adresi :

ucarrental@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (536) 734 70 36

Whatsapp 2:

0 (536) 734 70 36

Türkmenbaşı Kebap Adana olarak Adana-Seyhan da hizmet vermekte olupadana kebap-urfa kebap,ızgara çeşitleri-kuşbaşı-- beyti--usta kebabı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR