• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Türkoğlu Temizlik

firma adresi

Adres :

Hamidiye Mahallesi 40812. Sokak No: 7/f Konya » Beyşehir
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Türkoğlu
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 785 86 63

  • firma tw
  • firma instagram

Türkoğlu Temizlik, evlerimizi, en değerli yaşam alanları olarak kabul eder. Bu alanların temiz ve sağlıklı kalması, hem ruhsal hem de fiziksel sağlığımız için oldukça önemlidir. Halı ve koltuklar, evlerimizin en çok kullanılan ve dolayısıyla en çok kirlenen eşyalarındandır. Firmamız, halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile evinize temizlik ve ferahlık getiriyor.

Halılar, evlerimizin zemininde en çok kirlenen ve toz tutan eşyalarından biridir. Profesyonel ekibimiz, halılarınızı özel temizlik ürünleri ve ileri teknoloji yıkama makineleri ile temizler. Derinlemesine temizlik sayesinde halılarınızın ilk günkü gibi tertemiz ve hijyenik olmasını sağlıyoruz.

Koltuklar, günlük kullanım nedeniyle lekelenmeye ve kirlenmeye çok müsaittir. Uzman ekibimiz, koltuklarınızı yerinde veya fabrikamızda özel makinelerle yıkayarak, kumaşlarına zarar vermeden derinlemesine temizler. Koltuklarınız, tazelik ve temizlik hissi ile yeniden hayat bulur.

Zamanınızın kıymetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, yerinde temizlik hizmetimiz ile halı ve koltuklarınızı evinizde temizliyoruz. Bu sayede, eşyalarınızı taşımak zorunda kalmadan temiz ve hijyenik bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz.

Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz, en iyi sonuçları elde etmek için en son teknolojileri kullanır. Halı ve koltuklarınızın kumaş yapısına uygun temizlik yöntemleri ile eşyalarınızın ömrünü uzatırız.

Temizlik sırasında kullandığımız tüm ürünler, insan sağlığına ve çevreye dost ürünlerdir. Kimyasal kalıntı bırakmayan bu ürünler, evinizde güvenle kullanabileceğiniz temizlik sağlar.

Müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için titizlikle çalışır ve her aşamada sizinle iletişim halinde oluruz.

Konya halı yıkama hizmetleri ile evinizde sağlıklı ve temiz bir yaşam alanı sunar. Profesyonel hizmet, kaliteli ürün kullanımı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ile evinizi tertemiz hale getiriyoruz. Temizlik hizmetlerimizden yararlanarak evinizde farkı hissedin!

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar