• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turkuaz Çelik Mimari Tasarım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sertaç Yılmaz

Turkuaz Çelik Mimari Tasarım, Ankara mobilya sektöründe faaliyet gösteren ve birmilyonnokta.com kullanıcıları arasında en fazla dikkat çeken işletmelerden biri. Berber ve kuaför mobilya ve dekorasyonu alanlarında uzmanlaşmış şirket, geniş ürün kataloğu ve müşteri portföyü ile rakiplerinden sıyrılıyor.

Berber ve kuaförlerin mimari tarzları müşteri çekmek için büyük öneme sahiptir. Özellikle estetik duygusu daha gelişmiş olan kadınlar, kendilerine hitap eden tasarımlara sahip kuaförleri tercih etmektedirler. Bundan dolayı kuaför tasarlamak oldukça zorlu ve meşakkatli bir süreçtir ve sadece müşterinin istediklerini değil, müşterinin potansiyel müşterilerinin de ne isteyebileceğini, neyi beğenip beğenmeyeceğini kestirmek gerekir. Bu da sektörde uzun yıllar boyunca edinilmiş bilgi ve tecrübeyle mümkün.

Turkuaz müşterilerine bay ve bayan kuaförleri için yüksek kaliteli koltuklar, tezgahlar ve mobilyalar üretmenin yanında, laboratuvar yıkama setleri ve diğer çeşitli ekipmanların üretim ve montajını gerçekleştiriyor. Tamamen özelleştirilebilir ürünleriyle mekanlara istenilen havanın katılmasını sağlayan şirket, aynı zamanda ekonomik çözümleriyle de müşteri portföyünü genişletiyor.

Turkuaz Çelik Mimari Tasarım eğitimli ve tecrübeli personeli ile projelendirmeden uygulamaya bütün işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirebiliyor. Müşterilerine çok farklı tarzlarda mekanları şıklık, fonksiyonellik ve kolay temizlenebilirlik ilkelerinden vazgeçmeden sunabilen şirket, üretim alanında gösterdiği özen kaliteyi montajda da sergiliyor. Hazırlanan mobilya ve tezgahların yerlerine tam oturması için hassas metrelerle birkaç kere ölçü alan Turkuaz çalışanları, aynı özeni uygulamada da mükemmel sonuçlar elde etmek için de göstermektedirler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR