• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turşucu Baba Özbağ Yöresel Ürünler

Adres :

Ahi Evran Mahallesi 737. Sokak No: 19 Kırşehir Ankara Yolu Üstü Saraylar Mah.özbağ Kırşehir (özaslan İş Hanı No: 1 Kırşehir Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Ünal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 266 62 71

Whatsapp 2:

0 (542) 266 62 71

Turşucu Baba Özbağ Yöresel Ürünler

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Turşucu Baba Özbağ Yöresel Ürünler ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Turşucu Baba Özbağ Yöresel Ürünler ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.
Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR