• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğur Giyim Kavacık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Aycı

Uğur Giyim Kavacık olarak İstanbul Beykoz’da hizmet veren işletmemiz, yılların tecrübe ve bilgi birikimini her geçen gün daha ileriye taşıyarak müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üretmektedir. Uzman kadromuz dinamik yapısıyla İstanbul giyim sektöründe fark yaratmakta, benzersiz tasarımlarla öne çıkmaktadır.

Firma olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana önceliklerimiz müşteri memnuniyeti, uzman kadro, dinamik, yenilikçi çözümler, kaliteli hizmet ve ekonomik çözümlerdir. Bu doğrultuda her birisi alanında uzman, tecrübeli ve gelişime açık personellerimizle bir ekip çalışması yürütüyoruz. Birliğimizden güç alıyor, giyim alanındaki dünya modasını yakından takip ediyoruz. En trend ürünleri yılın modasına ve tarzına uygun olarak müşterilerimizle buluşturuyoruz. Zevkli tasarımlarımızla herkese hitap ediyor, kişiye özel tarzlar belirleyerek benzersiz olmak isteyenlerin çözüm ortağı oluyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bunun için kendimiz sürekli değiştirerek ve geliştirerek sektörümüzde faaliyet gösteriyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını, isteklerini, taleplerini eksiksiz yerine getiriyoruz. En özel günlerinde en şık tasarımlarla ilgi odağı olmalarını sağlıyoruz. Zengin elbise modellerimizle her zevke hitap ediyor, her bedene uygun çözümler üretiyoruz.

Tekstil, giyim, erkek ayakkabı satışı, takım elbise modelleri, pantolon satışı, kol düğmesi satışı, gömlek satışı, papyon çeşitleri satışı, damatlık satışı ve daha onlarca farklı hizmeti sunan Beykoz erkek giyim mağazamız ürünlerimizin kalitesi, konforu ve estetiği ile ilgi görüyor. En kaliteli malzemeleri en güzel tasarımlarla buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR