• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ukde'ma Koltuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yılmaz

Koltuklar ve oturma grupları evler, işyerleri, ofisler ve kurumlar için vazgeçilmez olan mobilyalardır. Bu ürünlerin kaliteli, sağlam, dayanıklı yapıysa sahip olması ve iç dekorasyonunuz ile uyumlu bir yapı göstermesi için birçok farklı model üretilmektedir. İşte bizler Ukde'ma Koltuk olarak işletme yapımızda sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel destekleri vermekte, sizlerin en uygun süreç eşliğinde ene konforlu ve kaliteli hizmete erişiminizi sağlamaktayız.

Ukde'ma Koltuk olarak Ankara ilinin Altındağ ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel üretim hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sağlamış olduğumuz kaliteli, uygun fiyatlı, modern, profesyonel, değerli, çeşitli, modaya uygun ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım gösterilmesi neticesinde Ankara mobilya alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve seçkin bir mobilya üretim ve satış hizmeti sağlayıcısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi adına büyük bir çalışma sergilemekteyiz. Sizlerde Ukde'ma Koltuk olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

İşletmemizde sizlere köşe takımları, orta sehpaları, berjer modelleri, koltuk setleri ve daha birçok farklı ürün modeli ile hizmetler vermekteyiz. Kalite standartları bakımından yüksek kalite standartlarına sahip olan ürün modelleri ile hizmet ulaştırmaktayız. Ürünlerimizi ücretsiz olarak evlerinize ulaştırmakta, hızlı ve uygun fiyatlı bir işleyiş ile hizmetler vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR