• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ulukan İklimlendirme ( Osmangazi Klima Teknik Servisi )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Ulukan

Osmangazi ilçesinde teknik servis olarak hizmet veren Ulukan İklimlendirme birmilyonnokta.com un üyesidir. Sektörde yıllardır çalışma arına devam eden firmamız müşteri güvenini kazanmış bir firmadır. Bursa teknik servis sektöründe hizmet veren firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetler arasında; petek bakım ve temizliği, klima bakım onarım tamiri ve klima kurulumu hizmetlerini sayabiliriz. Bu hizmetler dışında bir de ikinci el klima alım satım hizmetleri de sunmaktayız. Kurulum ve satış sonrası hizmetlerimizle de sizlere her zaman destek oluyoruz.

Klimalar önceden sadece büyük mekanlarda kullanılırken günümüzde iş yerlerimizde ve evlerimizde kullanılmaktadır. Hem ısınma hem soğuma hem de havalandırma hizmetlerini aynı anda yapabilen klimalar günümüz teknolojisinin en ergonomik ürünlerindendir. Firmamız da bu teknolojik ürünün tüm bakım ve temizlik işlemlerini sizin için yapmaktadır. Düzenli aralılarla yapılan temizlik hem bakteri ve virüs oluşumunu engeller hem de klimanın performansının düşmesini engeller. Klimaların hem içi hem dışı temizlenir.

Firmamız müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı duruşuyla müşterilerimizin güvenini sağlamıştır. Çalışan personellerimiz hızlı servis ağımız ile istediğiniz adrese gelerek sorunu analiz eder ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile çalışmaya başlarlar. Hızlı çözüm üretme bilinciyle hareket eden çalışanlarımız gereken işlemleri yapıp kontrolleri de sağlarlar. Müşteri odaklı çalışmalarımız sürekliliği de sağlamıştır, bu süreklilik ve güven içinde sektörde yeni başarılar elde etmek için profesyonel kadromuz yenilikleri her zaman takip etmektedir.

bursa osmangazi alo petek temizleme,bursa osmangazi petek temizleme firmaları,bursa osmangazi petek temizleme fiyatları,bursa osmangazi klima bakım servisi,bursa osmangazi klima montaj ustası,bursa osmangazi klima tamir bakım servisi,bursa osmangazi klima teknik servisi,bursa osmangazi kombi bakım servisi,bursa osmangazi acil kombi bakım servisi,bursa osmangazi soğuk hava deposu fiyatları,bursa osmangazi soğuk hava deposu tamiri,bursa osmangazi soğuk hava deposu montajı,bursa osmangazi soğuk hava deposu satışı,bursa osmangazi soğuk hava deposu teknik servis,osmangazi alo petek temizleme,osmangazi petek temizleme firmaları,osmangazi petek temizleme fiyatları,osmangazi klima bakım servisi,osmangazi klima montaj ustası,osmangazi klima tamir bakım servisi,osmangazi klima teknik servisi,osmangazi kombi bakım servisi,osmangazi acil kombi bakım servisi,osmangazi soğuk hava deposu fiyatları,osmangazi soğuk hava deposu tamiri,osmangazi soğuk hava deposu montajı,osmangazi soğuk hava deposu satışı,osmangazi soğuk hava deposu teknik servis,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR