• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut İşitme Cihazları

Adres :

Sıra Kapılar Mahallesi Selçuk Caddesi No : 43 / 5 Öğretmenler Sitesi B Blok Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alper Sarıkaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 645 70 03

Whatsapp 2:

0 (546) 629 22 32

İşitme kaybı yaşayan kişiler için umut vadeden çözümler sunan firmamız Umut İşitme Cihazları Türkiye’de birçok farklı sektörden en iyi markaları buluşturan birmilyonnokta.com ailesinin bir parçasıdır.

Çağımızda işitme kaybı, birçok insanda farklı boyutlarda görülebilmekte, en sık rastlanan rahatsızlıklar arasında yer almaktadır. Hayatınıza aynı kalite ile devam etmeniz için gereken birçok seçenek bulunabilir olmasına rağmen, sahip olunan ön yargılar ve batıl inançlar sebebi ile işitme kaybı yaşayan hastalardan birçoğu tedavi olmayı tercih etmemektedir. Bu durumun farkında olan bizler, hem hasta kişinin hem de çevresinin hayat kalitesinde iyileştirme sağlayan çözümlerimizle, herkese umut olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Denizli medikal ve tıbbi cihaz sektöründe faaliyet gösteren firmamız, tek taraflı ya da çift taraflı, yüzde kaç kaybınız olursa olsun size en uygun cihazın tedariğini sağlayacaktır. Farklı model ve kullanım şekillerine sahip seçeneklere uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz mağazamızda, her yaştan herkese uygun bir çözüm bulunabilmektedir. İşitme kaybı yaşamadan önce sahip olduğunuz hayatı size mutlulukla geri vermek için çalışan uzman ekibimizle, hayat kalitenizi arttıracak çözümleri size sunuyoruz.

Bizlerle çalışarak, sesleri daha doğal ve kaliteli duyabileceğiniz, gelen sesin yönünü tayin edebileceğiniz, gürültülü bir ortamda duyma zorluğu çekmeden iletişim kurabileceğiniz ve denge duygunuzun arttığı bir hayata merhaba diyebileceksiniz. Sigorta kurumları ile anlaşmalı olan merkezimizde, pediatrik ve yetişkin, birbirinden iyi markaların işitme cihazları sizler için satışa sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR