• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Oto Kuaför

Adres :

Kamil Tunca Caddesi Gazi Osmanpaşa Mahallesi No 177 İzmir/bornova İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mecit Taşdemir

E-Posta Adresi :

mecittasdemir.35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 321 84 80

Whatsapp 2:

0 (538) 321 84 80

Umut Oto Kuaför

Oto yıkama, oto kuaför, detaylı iç temizlik, pasta cila, seramik kaplama, far parlatma, motor yıkama, jant temizleme, koltuk yıkama ve araç temizleme olarak İzmir Bornova da hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Umut Oto Kuaför ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte xxx ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR