• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünsel İnşaat Şirketi

Adres :

Kale Mahallesi Meydanbaşı Caddesi No: 6/d Cizre / Şırnak Şırnak » Cizre

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cavit Ünal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@unsel.com.tr

Whatsapp 1:

0 (532) 614 90 89

Whatsapp 2:

0 (532) 614 90 89

Ünsel İnşaat Şirketi firması olarak misyonumuz, sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Ürün ve malzemelerimizin sorunsuz ve kaliteli şekilde sunulması ve aynı zamanda da, ekibimizde yer alan çalışan kadromuzun da haklarını en iyi şekilde savunabilme gayreti içerisinde olmaktayız. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Merkez Şube : Kale Mahallesi Meydanbaşı Caddesi No: 6/d Cizre / Şırnak
Ankara Şube: Hanımeli Sokak, Sıhhiye 35/4 Kızılay / Ankara

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR