• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ünye Kokoreç Tevrat Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tevrat Azatlı

reklam logosu
  • firma instagram

Ünye Kokoreç Tevrat Usta ailesi olarak Ordu yemek sektörünün en sevilen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olarak sizler için en lezzetli yemeklerin kapısını açmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yemeğin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu ve herkesin kaliteli yemek yeme hakkı olduğunu biliyoruz. Bizlerde sizlere en güzel yemekleri hazırlamak ve sunmak için sektördeki yerimizi aldık.

Alanında uzman, mutfakta deneyimli ve eli lezzetli ustalarımız ile sizler için en güzel yemekleri hazırlıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız doğrultusunda mutfağın bütün kurallarına riayet ederek sizlere güvenle tercih edebileceğiniz bir mekân olmaya devam ediyoruz. En kaliteli ürün ve malzemeleri bir araya getirerek sizler için en güzel yemekleri hazırlıyoruz.

Her zaman en taze ve en güvenilir markaları tercih ederek yılların vazgeçilmez lezzetlerini sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Uluslararası hijyen standartları gereğince hareket ederek gerek mutfakta gerekse serviste sizler için temizlik kurallarına en üst düzeyde uyuyoruz. Sizlerin memnuniyeti ve sağlığı için gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Geniş ulaşım ağımız ile dilediğiniz adrese gelerek sizleri vazgeçilmeyen lezzetlerimiz ile buluşturuyoruz. Paket servis seçeneğimiz ile çok sevdiğiniz bu lezzetleri ev ve iş yerlerinize de getiriyoruz. Uygun fiyatlar ve üstün lezzet anlayışımız ile sizlerin en sevdiği adreslerden biri olmaya devam ediyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşarak sipariş verebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR