• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Urfa Sofrası

Adres :

İstiklal Mah Doğanküçük Ahmet Meydanı No 7/a Şarköy Tekirdağ Tekirdağ » Şarköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Urfa Sofrası

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 380 72 59

Tekirdağ restaurant sektöründe yer alan firmamız birbirinden lezzetli yemekleri üstün kalite ile hazırlayarak müşterilerine sunuyor. Firmamızın hazırladığı yemekler büyük oranda kalite ve lezzet içermektedir. Lezzetimizden de hizmet kalitemizden de asla taviz vermiyoruz. Hizmetlerimizin devamlılığını sağlamak için başarımızı kalitemiz doğrultusunda geliştiriyoruz. Müşterilerimizin karşısına kaliteli hizmetler ile çıkmaktan gurur duyuyoruz. Restaurant sektöründe kalite ve lezzet bir arada bulunmalıdır fakat bu iki unsuru barındıran çok nadir sayıda firma mevcuttur. Bizler de nadir olarak gözlemlenen firmalar arasındayız. Müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak müşteri odaklı hizmetler sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin taleplerini ve memnuniyetini önemsiyoruz, sizlerin memnuniyeti başarımızı etkileyen faktörlerin başında geliyor. Restaurant sektöründe ki yenilikler insanlığın varlığından beri devam ediyor, bizler de söz konusu yenilikleri yakından takip ederek işleme koyuyoruz. Yenilikçi bakış açısı işimizde ki başarımızı olumlu yönde etkiliyor. Hazırladığımız yemeklerin malzemelerini büyük bir titizlikle tercih ediyoruz. Malzeme tercihimizi doğal ve taze ürünlerden yana kullanıyoruz. Günlük olarak temin edilen malzemelerimiz en sağlıklı şekilde yemeklerde yerini alıyor. Müşterilerimizin sağlığını riske atmamak adına firmamızda rutin hijyen sağlıyoruz. Yemeklerimizi yaptığımız alanı sürekli olarak temizliğe tabii tutuyoruz.

Yiyeceklerimiz firmamızda yer alan profesyonel kadro tarafından hazırlanmaktadır. Alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız birbirinden lezzetli yemekler ile müşterilerin gönlüne taht kuruyor. Yemeklerimizi denemek ve kaliteden yararlanmak için firmamızı ziyaret edebilir ya da sipariş verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR