• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Urfa Yörem Baklavaları

Sektör :

Yetkili Kişi :

İnan Öncel

Urfa Yörem Baklavaları ailesi olarak sizlere en kaliteli ve en lezzetli baklavaları hazırlamaktayız. Türklerin en önemli günlerinin vazgeçilmez lezzetlerinden olan baklavayı siz değerli müşterilerimize en mükemmel şekilde hazırlamaktayız. En yüksek lezzeti, sizlere en sağlıklı şekilde sunmaktayız.

Kocaeli pasta ve pastane sektöründe birinci kalitede ürün üretmek için çabalamaktayız. Tatlılarımızı alanında uzman ve deneyimli ustalarımız, el işçiliği ile hazırlamakta ve odun ateşinde pişirmektedir. Hiçbir koruyucu katkı maddesi içermeyen ürünlerimizle doğal şeker ve yerli Antep fıstığı kullanılarak sizler için en lezzetli hizmeti sunmaktayız. Misyonumuz, geleneğe uygun biçimde hazırladığımız tatlılılarımızı en başarılı şekilde temsil ederek esnaflık ruhunu da koruyarak sektörde örnek alınan firmalardan olmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca değerli ustalarımız, siz müşterilerimiz için ürün çeşitliliğini geleneksel tatlılar çerçevesinde artırmaktadır.

Firma olarak tüm iş arkadaşlarımızla, etik iş ahlakının bilinciyle hareket ederek insan ve insan sağlığına saygı duyuyoruz. Amacımız her zaman dürüstlük ve ahlak kurallarına uygun ticaret yapmaktır. Kullanmış olduğumuz ürünlerde ise doğal, katkısız ürün kullanımını esas alarak tüm yasal yükümlülükleri karşılamaktır. Kullanmış olduğumuz ürünlerde her zaman seçici davranarak sadece doğal ve zamanında toplanmış ve kaliteli malzemeler kullanarak tatlılarımızı hazırlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize her zaman taze, günlük ve birinci kalitede ürün sunmayı hedeflemekteyiz. Sizlerle sağlığınıza ve damak zevkinize uygun bu kaliteli hizmet anlayışı biz firmamızla etkileşime geçerek deneyimleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR