• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Utaş Büfe

Adres :

Atatürk Mahallesi İnönü Caddesi No: 14/b Canlı İzmir » Bayındır

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tugay Utaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 022 72 70

Yeme içme sektörünün usta ismi Utaş Büfe isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Yedi yirmi dört lezzetli yemekleri ile halka hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Gönül rahatlığı ile gelip damak tadınıza uygun lezzetler yiyebileceğiniz firmamız, salon temizliğine son derece önem vermektedir. Müşteri sağlığını düşünerek hizmet vermekte başlayan firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız, tüm çalışanlarının kişisel bakımını her gün kontrol etmektedir.

Daha işine başlarken profesyonelliği esas alarak başlayan İzmir fast food, oldukça lezzetli yemekleri ile son derece yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Tüm bu yoğunluğa rağmen her müşterisi ile ayrı ayrı özel bir şekilde ilgilenen firmamız, ardından sıkça söz ettirmektedir. Yeme içmeyi sevenlerin ilk ve tek durağı olarak siz değerli halkımıza bu kaliteli hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Yedi yirmi dört demeden hizmet veriyoruz ve bu hizmeti aralıksız sürdüreceğimizin de garantisini veriyoruz.

Firmamız, et döner, tavuk döner, çiğköfte, durum, tost, köfte ve kelle paça konusunda eşi benzeri olmayan bir hizmet sunmaktadır. Okuldan veya dershaneden çıkmış ve acıkmış olabilirsiniz. Son derece lezzetli ve hızlı hazırlanan yiyeceklerimiz ile açlığınızı hemen söndürüyoruz. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte enfes yiyecekler yiyebileceğiniz firmamız, toplu yemek siparişi de almaktadır. Bunun yanı sıra her konsepte uygun dizayn edilebilen mekânımızda büyük organizasyonlarız yapabilirsiniz. Evinize veya iş yerinize yemek siparişi vermek için hemen arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR